MUDr. JANA PETROVIČOVÁ
Všeobecné praktické lékařství
Vážení pacienti,

naše ordinace funguje na objednání, žádám i pacienty s akutními potížemi, aby nás před návštěvou ordinace nejprve telefonicky kontaktovali.

V případě akutních respiračních potíží při návštěvě zdravotnického zařízení doporučuji používat respirátor.

V naší ordinaci očkujeme proti COVID 19, podáváme posilovací dávky proti COVID 19, očkujeme vakcínou Comirnaty od firmy Pfizer. Na vakcinaci je nutno se předem telefonicky nebo emailem objednat.

Pro pacienty nad 65let doporučuji očkování proti pneumokokové nákaze. Doporučuji vakcinaci proti klíšťové meningoencefalitidě, pacientům nad 50let vakcínu od 1. ledna 2022 hradí zdravotní pojišťovna. S dotazem na další nepovinná očkování se, prosím, obraťte přímo na personál naší ordinace.

Ve dnech 11.-15.7., 25.-29.7., 15.8.-19.8. bude ordinace z důvodu dovolené uzavřena. S akutními zdravotními problémy se obracejte na zastupující lékařku MUDr. Markétu Kolářovou – ordinuje na poliklinice na Mělníku, ošetří Vás ve svých ordinačních hodinách. Odkladná ošetření, plánované kontroly, posouzení zdravotního stavu pro různé účely, výpis ze zdravotní dokumentace nejsou v gesci zastupujícího lékaře a s těmito kontrolami se obrátíte po dovolené opět na nás. Žádám pacienty s chronickou medikací, aby se léky na období prázdnin zásobili včas v naší ordinaci, aby nemuseli žádat zastupující lékařku o předpis chronické medikace.

Naše kontaktní telefony 315670161, 725550349, email pjpraktik@seznam.cz

Z kapacitních důvodů nereagujeme na SMS zprávy, prosím, abyste využili jiný komunikační kanál.

S přáním klidného léta,


MUDr. Jana Petrovičová
V Mělníku dne 7.5.2022