MUDr. JANA PETROVIČOVÁ
Všeobecné praktické lékařství
Vážení pacienti,

Chtěla bych poděkovat všem vám, kteří se před návštěvou naší ordinace telefonicky objednáváte. Žádám, aby tak činili i ti, kteří dosud přicházeli bez ohlášení. I do budoucna zůstává stejný režim, vyhnete se tak čekání a kontaktu s infekčním pacientem.

Jako každoročně očkujeme proti chřipce vakcínami Influvac tetra a Vaxigrip tetra. Pro pacienty nad 65let doporučuji dále očkování Prevenar 13.
Očkujeme proti COVID 19 vakcínou Comirnaty – výrobce Pfizer a BioNTech – aplikujeme třetí dávky i prvovakcinace.
Třetí dávky – posilující – jsou nyní indikovány 6 měsíců od podání druhé dávky proti COVID 19 a to bez ohledu, jakým typem vakcíny, jste byli očkováni. Tato posilující dávka se aplikuje i u jednodávkové vakcíny Janssen od firmy Johnson and Johnson. Vakcinujeme i nové zájemce, kteří dosud proti COVID 19 žádnou vakcínu neobdrželi.

Na vakcinaci je nutno se předem objednat, především u vakcín, které nejsou jednotlivě balené, je nutno pozvat i další zájemce současně, abychom látku nebyli nuceni znehodnotit. Termín, na který se objednáte, je poté brán jako závazný, pokud jej nebudete moci dodržet, prosím, oznamte to včas, abychom našli vhodného náhradního zájemce.

Pro připomenutí připojuji informace k izolaci a karanténě při nakažení COVID 19.

Naše kontaktní telefony 315670161, 725550349, email pjpraktik@seznam.cz

Z kapacitních důvodů nereagujeme na SMS zprávy, prosím, abyste využili jiný komunikační kanál.

Dovoluji si upozornit na změnu v ordinačních hodinách 21.10. kdy z důvodu odborného školení ordinujeme 7-13h.


Přeji krásné podzimní dny.

18.10.2021
MUDr. Jana Petrovičová